HORIZON FORMWORK CO.

Kalıp ve iskele sistemlerinin profesyonel üreticisi

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Haberler

Hebei, yeni hava ağır kirliliği tahmin ediyor

Sertifika
iyi kalite Duvar Kalıp Sistemleri satış için
iyi kalite Duvar Kalıp Sistemleri satış için
Müşteri yorumları
Teslim süresi hızlı ve çok önemlidir: her zaman gönderilen ürünler siparişle eşleşir. Onlara güveniyorum çünkü onlarla hiç bozulmamıştım.

—— Laura

Bu karşılıklı işbirliği yaklaşık 4 yıldır sürmekte ve sağladıkları hizmeti kabul etmeleri beklenmektedir. İşbirliğimiz uzun yıllar sürecek.

—— Kresimir Brebric

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Hebei, yeni hava ağır kirliliği tahmin ediyor
Hebei, yeni hava ağır kirliliği tahmin ediyor
Zhang Yu, Shijiazhuang tarafından | chinadaily.com.cn | Güncelleme Tarihi: 2018-11-21 13:38

Kuzey Çin'deki Hebei eyaleti, olumsuz hava koşulları nedeniyle elverişsiz hava koşulları nedeniyle Çarşamba sabahı eyaletin hava durumu tahminleri nedeniyle Cumartesi'den Salı'ya kadar ılımlı ve yoğun hava kirliliğini görecek.

Hebei Hava Kirliliğini Önleme ve Kontrol Bürosu, hava akışının olumsuz hava akımı, yüksek nem ve sıcaklığın tersine çevrilmesinden etkilenerek, hava kirliliğinin yaklaşık dört gün boyunca eyaletin doğu ve orta güney bölgelerinde kalması bekleniyor.

Eyalet, Perşembe günü saat 18'de ağır hava kirliliği için dört kademeli bir sistemde ikinci en yüksek seviye olan bir uyarı verecek ve buna göre ikinci düzey acil müdahale eylemleri başlatacak.

Bu, eyaletin bu yıl Ekim ayından bu yana ağır hava kirliliği konusunda uyarıda bulunduğu dördüncü kez.

Bu smog turunun eyalet başkenti Shijiazhuang, Baoding, Hengshui, Tangshan ve Xiongan New Area da dahil olmak üzere ilde 11 şehre vurması bekleniyor.

Soğuk hava, kirletici maddelerin dağıtılması için daha iyi hava koşullarına sahip bir soğuk hava geldiğinde 27 Kasım'da yavaş yavaş gevşer.

Turuncu alarm, günlük ortalama AQI'nin (hava kalitesi endeksi) art arda üç gün veya daha uzun bir süre boyunca 200'ü geçeceği anlamına gelir.

Turuncu bir uyarı verildiğinde, ildeki sanayi fabrikaları kapalı veya hava kirleticilerini azaltmak için operasyonları kısıtlanıyor.

Pub Zaman : 2018-11-27 16:20:15 >> haber listesi
İletişim bilgileri
HORIZON FORMWORK CO., LTD.

İlgili kişi: Mr. H. Chang

Tel: 86-319-3188757

Faks: 86-319-3156299

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)